Pvc Lambiri Sanayi

Pvc Lambiri Sanayi

Pvc Lambiri Nedir? Plastik Lambiri Nedir?

PVC lambiri paneller, para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak malzemedir ....

Plastik lambiri Paneldeki en önemli şey gösterişsizliğidir. PVC lambiri her yerde kullanılabilir (sıcaklığın 87 ° C'yi aştığı odalar hariç: bu koşullar altında PVC lambiri panelde geri dönüşü olmayan süreçler oluşmaya başlayacak, deforme olmaya başlayacaktır). Plastik lambiri panel nemli bir ortamda mükemmel bir şekilde davranır ve uzun süre suda olsa bile PVC lambiri panelde hiçbir şey olmaz.

Soğuğa gelince, PVC Lambiri Panel kendini kanıtladı, ancak küçük bir uyarı ile. Soğuk havalarda PVC Lambiri panel kırılgan hale gelir ve Plastik lambiri panel üzerindeki herhangi bir mekanik etki hasara ve tahribata yol açabilir. Şimdi dikkatinizi dekore edilmiş PVC Lambiri panele (yani renkli Plastik lambiri Panele, aynı zamanda boyalı) çeviriyoruz.

Renkli PVC lambiri panel, kaplama türüne bağlı olarak birkaç türe ayrılır:

- ofset baskı: Bir PVC lambiri beyaz bir tabanı üzerine özel bir rulo ile yuvarlanır, daha sonra bir UV lambası kullanılarak verniklenir ve kurutulur. Bu durumda, PVC lambiri bir desenle elde edilir ve verniklenir. Plastik lambiri panel parlak bir yüzey elde eder.

- termal transfer baskı: tekrar, PVC lambiri Panelin beyaz tabanına PVC Lambiri Panelin üst katmanını çözen bir çözücü bileşimi uygulanır. Daha sonra PVC Lambiri panele belirli bir desene sahip bir film sarılır. Bu durumda, PVC panel yarı parlak bir yapı kazanır.

-laminasyon : bu durumda, PVC Lambiri Panelin tabanının rengi önemli değildir, çünkü tüm taban kalın bir PVC film ile kaplanmıştır (benzer bir mobilya mobilya üretiminde MDF cephelerinin üretimi için kullanılır). PVC lambiri filmi uyguladıktan sonra, PVC lambiri ek mukavemet ve gelişmiş estetik özellikler kazanır.

Listelenen PVC panel tiplerinden seçim yapmak için daha iyi olan nedir?

Sırayla başlayalım ...

Ofset baskı : Bu PVC lambiri, tavanlar için duvarlardan daha sık kullanılır. PVC lambiri panelleri banyolarda kullanırken, bir PVC lambiri panelin bakımı sorunu ortaya çıkar. Plastik lambiri panelde biriken yoğuşma, PVC panelin parlaklığı (cilalanması) nedeniyle PVC panelin yüzeyinden çıkarılması çok zor olan PVC panelde beyazımsı bir kaplamanın oluşmasına yol açar. PVC panelin neredeyse tüm temizliği (silme), daha sonra kir ile tıkanan küçük çiziklerin oluşmasına neden olur ve PVC panel göze hoş görünmez.

Termal transfer baskı: Bu şekilde yapılan bir PVC lambiri panel , herhangi bir binanın bir Plastik lambiri panel ile dekorasyonunda daha pratiktir. Plastik lambiri paneli kaplayan film tabakası mekanik strese karşı daha dayanıklıdır. Bu nedenle, Plastik Lambiri Paneli banyoda kullanırsanız, plakayı sudan çıkarmak konusunda sorun yaşamayacaksınız. Yine de yadsınamaz bir artı olan bu tür PVC lambiri panelde çok sayıda renk çözümü var.Panellerin standart uzunluğu 2.7m ve 3.0m'dir.

Lamine PVC panel: PVC lambiri panellerin bu versiyonu mekanik strese karşı yüksek yüzey direncine sahiptir. Ancak bu tür panellerde hala artılardan daha fazla eksi var. En belirgin eksi son derece küçük bir renk aralığıdır (çoğunlukla ahşap dokular), ardından yüksek bir fiyattır.

Yukarıdaki bilgilerden, sonuç kendini göstermektedir. İç dekorasyon için en uygun Plastik lambiri panel, termal transfer baskı ile yapılan bir PVC lambiri paneldir.