Kurumsal

Firmamız hakkında bilgi sahibi olun.

KAAN MAKİNA , sıra dışı olmanın Dünya’nın geleceğini tayin edecek yüksek teknolojik ürünler ve sistemler geliştirmek düşüncesiyle amaç ve çalışma alanlarına uygun olarak kurulmuş AR-GE odaklı bir şirkettir. Uzman kadrosu, verimli iş planlaması ve AR-GE’ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik altyapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, başarı ve hizmetin kaynağının insan gücü ve zekası olduğu bilinci ile yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi girişimci bir firmadır.

KAAN MAKİNA’nun hedefi AR-GE projeleri hazırlayıp bu projeleri hayata geçirerek, elde edilen ürünleri Türkiye ve tüm Dünya’da pazarlayarak sektöründe lider olmak, ürünlerde ve kurduğu sistemlerde yakaladığı kalitenin sürekliliğini ve güvenilirliğini sağlamak ve geliştirmek, müşteri hizmetlerini zamanında karşılayabilmek ve yeni müşteriler kazanmaktır.

Kalite Politikamız

Firmamızdaki kalite anlayışı;
Sürekli gelişme, müşterilerimize karşı sorumluluk ve topluma karşı saygının bir göstergesidir. AR-GE’ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik altyapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, başarı ve hizmetin kaynağının insan gücü ve zekası olduğu bilinci ile yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi ve girişimci bir firmadır.

Müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri bilgi teknolojilerini kullanarak en verimli ve kaliteli şekilde sunmaktır.
PVC teknolojileri ve otomasyonu sektöründe, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı öncelikli hedef koyan firmamız bu hedef için;
— Müşteri memnuniyeti

— Teknolojik AR-GE yönetimi

— Proje zamanlarına uyma

— Optimum maliyetle rekabet edebilme
İlkelerini misyon olarak benimsemiştir.

Müşteri beklentileri doğrultusunda çözüm üreten ve yeni teknolojileri düşük maliyetle sunabilen rekabetçi bir kurum olma yolunda doğru adımlar atmaktadır.

Tarihçemiz

Başarı Oranları

Tecrübe Yılımız
Memnun Müşteri
İhracat
Whatsapp ile İletişime Geç